Virtual Advanced Network Packet Brokers

Прозорість мережі у розподіленому віртуальному середовищі

Illustration

Virtual Advanced Network Packet Brokers – рішення з повним набором робочих функцій, що використовуються на віртуальній машині (VM) або контейнері.

Зростання популярності віртуальних середовищ поряд зі зміною формату засобів моніторингу та контролю рівня безпеки суттєво обмежують можливості існуючих фізичних систем забезпечення прозорості мережі.

Пропоноване рішення у форматі віртуальних брокерів Tower Networks vANPB є уніфікованим та оптимізованим механізмом, який працює у віртуальному середовищі, — воно дозволяє усунути всі слабкі місця системи, забезпечити повну прозорість даних у хмарі, що знижує загальну вартість та складність мережевих компонентів.

Приклад підключення віртуальних брокерів vANPB

Брокер vANPB забезпечує повну прозорість віртуального середовища, здійснює фільтрацію на рівнях від L2 до L7, обрізання заголовків, розподіл навантаження (між контейнерами, а також між декількома екземплярами в рамках одного контейнера), робить вибірку даних та виконує багато інших функцій.

Illustration

Основні переваги Virtual Advanced Network Packet Brokers (vANPB)

 • Illustration

  Абсолютна прозорість мережі у віртуальному середовищі - починаючи з віртуальних TAP-відповідачів і до найскладніших функцій інтелектуального брокера мережних пакетів.

 • Illustration

  Підтримка різноманітних варіантів віртуального середовища: ESXI, OpenStack, Docker Container, Kubernetes.

 • Illustration

  Можливість відправлення оброблених даних на фізичні та віртуальні машини

 • Illustration

  Рішеннями Tower Networks від CGS для підвищення рівня прозорості у віртуальному середовищі можна керувати в автономному режимі або за допомогою диспетчера пристроїв CGS.

 • Illustration

  Загальне управління віртуальними брокерами vANPB з можливістю масштабування кластера відповідно до поточних потреб з використанням тригерів (таких, як пропускна здатність).

Матеріали

Heading photo

Як забезпечити видимість мережевих взаємодій своєї інфраструктури?

E-BOOK

Visibility-рішення є ефективним баффом для вашої корпоративної інфраструктури. Але самі собою вони нічого не виявляють, не запобігають і не захищають, тому часто бізнес залишає їх без уваги. Ставка робиться на те, що у грамотно спроектованій архітектурі з потрібними рішеннями проблем із трафіком виникнути не повинно.
Іноді це працює, іноді ні, а іноді вам може так здаватися.
А істина в тому, що застосування Visibility-рішень відкриває безліч можливостей, які виходять далеко за межі банальної оптимізації та розуміння процесів усередині мережі.
У матеріалі за посиланням коротко описані можливості, які стануть доступними при досягненні повної видимості мережі, типових проблем стандартних підходів та синергії Visibility та інших рішень моніторингу та безпеки.

Заповніть коротку форму, щоб менеджер зв'язався з вами для розрахунку вартості рішення спеціально під ваш запит

Дякую!

Дані успішно відправлені

Can't send form.

Please try again later.