Network Packet Brokers

Усунення "сліпих плям" та перевантажень вашої мережі

Network Packet Brokers (NPB) від CGS

оптимізують роботу засобів забезпечення кібербезпеки та моніторингу системи, забезпечуючи доставку необхідних даних у потрібному обсязі та у необхідному форматі.
Брокери компанії CGS створені з урахуванням нових чіпсетів і готових апаратних платформах, у роботі використовуються інноваційні мережеві технології.Завдяки наявності передового програмного забезпечення, вони повноцінно використовують переваги потужної апаратної платформи, що робить їх найбільш надійними, масштабованими та модульними рішеннями на ринку.CGS NPBs підтримують всі мережеві тарифи, починаючи від 10 Мбіт/с до 400 Гбіт/с, зі швидкістю передачі даних від 720 Гбіт/с до 12,8 Тбіт/с із оптичними, мідними, DAC-інтерфейсами в компактному форм-факторі 1RU.

Illustration

NPB CGS реалізовані з єдиною та загальною архітектурою програмного забезпечення для всіх інтерфейсів управління, що підтримують CLI, SNMP, WEB UI, NETCONF та RESTCONF.
NPB CGS підтримують агрегацію, тисячі фільтрів, балансування навантаження, коригування швидкості, маніпуляції заголовками, мітки часу та додаткові операції, що призводять до чудової видимості мережі.
Брокери мережних пакетів CGS дають можливість агрегувати та сортувати дані, рівномірно розподіляти навантаження, налаштовувати швидкість, працювати із заголовками, розміщувати мітки часу, а також виконувати інші операції, що сприяють максимальній прозорості мережі.

Illustration

Приклад підключення брокера мережних пакетів

CGS Network Packet Brokers збирають трафік з TAP-відповідачів, SPAN-аналізаторів та обходять вхідні посилання. При цьому використовуються політики забезпечення прозорості мережі.

Основні переваги брокерів мережних пакетів CGS

Illustration

Платформа розрахована на швидкість передачі даних 12,8 Тб/с, підтримуються порти 32х400G або 128х100G, компактний форм-фактор-1RU.

Illustration

Десятки тисяч політик, які здійснюються великомасштабним TCAM.

Illustration

Обмеження MPLS-з'єднання на швидкості 3,2Tб/с для підвищення рівня кібербезпеки та оптимізації аналітики.

Illustration

Розміщення міток часу для забезпечення контролю ефективності мереж та дотримання фінансових вимог.

Матеріали

Heading photo

Як забезпечити видимість мережевих взаємодій своєї інфраструктури?

E-BOOK

Visibility-рішення є ефективним баффом для вашої корпоративної інфраструктури. Але самі собою вони нічого не виявляють, не запобігають і не захищають, тому часто бізнес залишає їх без уваги. Ставка робиться на те, що у грамотно спроектованій архітектурі з потрібними рішеннями проблем із трафіком виникнути не повинно.
Іноді це працює, іноді ні, а іноді вам може так здаватися.
А істина в тому, що застосування Visibility-рішень відкриває безліч можливостей, які виходять далеко за межі банальної оптимізації та розуміння процесів усередині мережі.
У матеріалі за посиланням коротко описані можливості, які стануть доступними при досягненні повної видимості мережі, типових проблем стандартних підходів та синергії Visibility та інших рішень моніторингу та безпеки.

Заповніть коротку форму, щоб менеджер зв'язався з вами для розрахунку вартості рішення спеціально під ваш запит

Дякую!

Дані успішно відправлені

Can't send form.

Please try again later.