Test Labs Optimization

Розширення можливостей Test Labs

Test Labs від CGS

дозволяє фахівцям з контролю якості підвищувати власну продуктивність за рахунок використання додаткових портів та функцій для тестування, новітніх мережних інтерфейсів та віддаленого написання сценаріїв, при цьому позбавляючи їх від стомлюючої прокладки кабелів. Це рішення дає можливість автоматизувати процедуру масштабування та спростити тестове середовище, що гарантує підтримання необхідного рівня якості, високої експлуатаційної готовності обладнання, а також забезпечує значне зменшення витрат у цій сфері. Це рішення найчастіше застосовується для перевірки створюваних процедур тестування та контролю продуктивності, для відстеження результатів запровадження інновацій та якості роботи демонстраційних версій для EBC, для виведення того чи іншого продукту на ринок.

Приклади застосування Test Labs від CGS

Illustration

Збільшення кількості портів для тестування

Smart Matrix покращує роботу Test Labs, збираючи трафік із низькошвидкісних портів та передаючи його на порти 40G, 100G, 400G.
Smart Matrix від CGS додає тестові порти, які використовуються джерелами трафіку. Крім того, Smart Matrix дозволяє автоматично віддалено виконувати тестування одразу в кількох точках.

Основні переваги CGS Test Labs

 • icon

  Збільшення кількості портів та підвищення швидкості передачі даних від джерел трафіку

Smart Matrix дозволяє покращувати та значно спрощувати роботу фахівців з контролю якості за рахунок додавання тестових портів 25G, 40G, 50G, 200G, 400G.

 • icon

  Збір даних із кількох джерел

Унікальний генератор алгоритмів PRBS: створення PRBS-рішень та відображення статистичних даних.

 • icon

  Віддалене налаштування робочих сценаріїв на тестовому обладнанні

Веб-інтерфейс дозволяє віддалено конфігурувати та контролювати роботу Smart Matrix, підвищуючи ефективність роботи відділу контролю якості.

 • icon

  Генерування алгоритмів PRBS

Різні пристрої можна тестувати за рахунок створення алгоритмів PRBS (псевдовипадкові бінарні послідовності), порівнюючи при цьому відправлене та прийняте повідомлення.

 • icon

  Графічний інтерфейс для спрощення переадресації

За рахунок інтуїтивної переадресації цей інтерфейс дає можливість фахівцям контролю якості підвищити свою ефективність.

 • icon

  Усунення несправностей

Smart Matrix дозволяє аналізувати трафік, що передається між пристроями, що тестуються.

Матеріали

Heading photo

Як забезпечити видимість мережевих взаємодій своєї інфраструктури?

E-BOOK

Visibility-рішення є ефективним баффом для вашої корпоративної інфраструктури. Але самі собою вони нічого не виявляють, не запобігають і не захищають, тому часто бізнес залишає їх без уваги. Ставка робиться на те, що у грамотно спроектованій архітектурі з потрібними рішеннями проблем із трафіком виникнути не повинно.
Іноді це працює, іноді ні, а іноді вам може так здаватися.
А істина в тому, що застосування Visibility-рішень відкриває безліч можливостей, які виходять далеко за межі банальної оптимізації та розуміння процесів усередині мережі.
У матеріалі за посиланням коротко описані можливості, які стануть доступними при досягненні повної видимості мережі, типових проблем стандартних підходів та синергії Visibility та інших рішень моніторингу та безпеки.

Заповніть коротку форму, щоб менеджер зв'язався з вами для розрахунку вартості рішення спеціально під ваш запит

Дякую!

Дані успішно відправлені

Can't send form.

Please try again later.