Smart Matrix

Спрощення та тестування мережної інфраструктури

Рішення Smart Matrix від CGS

дозволяє докорінно змінити процеси автоматичного тестування, пропонуючи для джерел мережевого трафіку додаткові порти з різними значеннями швидкості передачі, що значно спрощує роботу з веб-інтерфейсами та графічними панелями. Швидкий розвиток та вдосконалення мережної інфраструктури призводить до покращення показників пропускної спроможності, максимального навантаження та функціональності мережі. Розвиток мережі стимулює оптимізацію процесів контролю якості, а також вимагає додаткових фінансових вливань для покращення методів тестування системи, оскільки існуючі джерела трафіку сьогодні вже можуть просто не підтримувати сучасні значення пропускної спроможності, крім того, часто доводиться стикатися з нестачею портів для пристроїв, що тестуються.

За рахунок архітектури портів у форматі NхM для кількох значень швидкості передачі даних (пропускної спроможності) Smart Matrix від CGS усуває потребу в кардинальному оновлення джерел трафіку. Завдяки наявності десятків спеціальних портів для тестування 1G/2.5G/10G/25G/40G/50G/100G/200G/400G, за ту ж ціну можна отримати віддалений доступ до обладнання, що дозволяє уникнути ручного прокладання кабелів, яке зазвичай потрібне при зміні конфігурації обладнання. Smart Matrix з форм-фактором 1U поставляється з блоком живлення (перем./пост. струм), вентиляторами та новим інтерфейсом адміністративного управління (Web UI, CLI, SNMP, NETCONF, REST); при цьому підтримуються як ручне, і автоматичне тестування з виведенням інформації на зручні графічні панелі.

Illustration

Приклад підключення Smart Matrix

Smart Matrix від CGS дозволяє оптимізувати існуюче обладнання для автоматичної перевірки системи, модернізувати комплексні мережі та усунути проблеми для створення надійних каналів передачі даних зі швидкістю від 10 Мбіт до 400 Гбіт.

Illustration

Основні переваги Smart Matrix від CGS

Можливість підключення до різних кінцевих точок (швидкість передачі даних від 10 Мбіт/c до 400 Гбіт/c).

Масштабування низькошвидкісних портів джерел трафіку зі створенням портів для тестування 10G/25G/40G/50G/100G/200G/400G.

Унікальний генератор алгоритмів PRBS: створення PRBS-рішень та відображення статистичних даних.

Проста автоматизація процесу розгортання за допомогою кількох інтерфейсів адміністративного управління, включаючи Web UI, NETCONF, CLI, SNMP та REST.

Матеріали

Heading photo

Як забезпечити видимість мережевих взаємодій своєї інфраструктури?

E-BOOK

Visibility-рішення є ефективним баффом для вашої корпоративної інфраструктури. Але самі собою вони нічого не виявляють, не запобігають і не захищають, тому часто бізнес залишає їх без уваги. Ставка робиться на те, що у грамотно спроектованій архітектурі з потрібними рішеннями проблем із трафіком виникнути не повинно.
Іноді це працює, іноді ні, а іноді вам може так здаватися.
А істина в тому, що застосування Visibility-рішень відкриває безліч можливостей, які виходять далеко за межі банальної оптимізації та розуміння процесів усередині мережі.
У матеріалі за посиланням коротко описані можливості, які стануть доступними при досягненні повної видимості мережі, типових проблем стандартних підходів та синергії Visibility та інших рішень моніторингу та безпеки.

Заповніть коротку форму, щоб менеджер зв'язався з вами для розрахунку вартості рішення спеціально під ваш запит

Дякую!

Дані успішно відправлені

Can't send form.

Please try again later.