Network Visibility

Абсолютно новий рівень прозорості мережі завдяки унікальному методу дезагрігування

Illustration

Компанія CGS пропонує безліч рішень щодо підвищення прозорості мережі — від пасивних ТАР'ів, що збирають та аналізують трафік, до найскладніших брокерів, що обробляють пакети для забезпечення максимальної кібербезпеки.
В арсеналі CGS є модульні пристрої з індивідуальним розгортанням, які найкраще підійдуть для усунення слабких місць в корпоративній системі тієї чи іншої компанії. Крім того, кожен шар мережі можна незалежно масштабувати з дотриманням встановлених вимог щодо прозорості.

Єдина архітектура прозорості CGS

Єдина архітектура для забезпечення прозорості (UVA) від компанії CGS – це програмне рішення, що не залежить від апаратної частини, в якому широко використовуються переваги сучасних комерційних COTS-платформ Broadcom та деяких варіантів мікропроцесорної архітектури ASIC (X86/PowerPC/ARM); воно доступне як на фізичному, так і на віртуальному рівні (VNF/VCPE). Ця архітектура дозволяє швидко перенести функції, призначені для забезпечення прозорості мережі на найсучасніше обладнання, не перериваючи при цьому роботу системи, що забезпечує суттєву економію часу та коштів.

Illustration

Основні переваги рішень щодо забезпечення прозорості мережі від CGS

 • Illustration

  Усунення ризику втрати пакетів даних

  Використовуються сучасні брокери мережевих пакетів, які знижують швидкість роботи мережі, і навіть великі буфери, дозволяють уникнути втрати інформації у разі виникнення збоїв на джерелі питания.

 • Illustration

  Масштабування під час розширення системи

  Розподілені брокери мережних пакетів від CGS дозволяють поступово підвищувати прозорість мережі, що гарантує якісну роботу обладнання та зниження рівня витрат.

 • Illustration

  Максимальна фільтрація на рівні збору даних

  Обмеження MTLS-з'єднання, розділення великих пакетів, розміщення міток часу, динамічний розподіл навантаження, GTP-фільтрація на етапі збору даних - все це забезпечує чудову прозорість мережі.

 • Illustration

  Брокери мережних пакетів заощаджують місце

  Десятикратне зменшення простору, яке займає обладнання, значна економія електроенергії, спрощення конструкції та зниження загальної вартості використовуваного рішення.

 • Illustration

  Підвищена продуктивність

  Зручний інструмент для роботи з фільтрами з функцією перетягування, єдине рішення для віртуальних та фізичних пристроїв, стандартизоване керування всіма інтерфейсами: CLI, SNMP, WEB UI, NETCONF та RESTCONF.

Матеріали

Heading photo

Як забезпечити видимість мережевих взаємодій своєї інфраструктури?

E-BOOK

Visibility-рішення є ефективним баффом для вашої корпоративної інфраструктури. Але самі собою вони нічого не виявляють, не запобігають і не захищають, тому часто бізнес залишає їх без уваги. Ставка робиться на те, що у грамотно спроектованій архітектурі з потрібними рішеннями проблем із трафіком виникнути не повинно.
Іноді це працює, іноді ні, а іноді вам може так здаватися.
А істина в тому, що застосування Visibility-рішень відкриває безліч можливостей, які виходять далеко за межі банальної оптимізації та розуміння процесів усередині мережі.
У матеріалі за посиланням коротко описані можливості, які стануть доступними при досягненні повної видимості мережі, типових проблем стандартних підходів та синергії Visibility та інших рішень моніторингу та безпеки.

Заповніть коротку форму, щоб менеджер зв'язався з вами для розрахунку вартості рішення спеціально під ваш запит

Дякую!

Дані успішно відправлені

Can't send form.

Please try again later.