CGS Tower TAPs
(Test Access Point)

Забезпечення абсолютної прозорості мережі з чудовою продуктивністю та щільністю

CGS Tower TAPs (Test Access Point)™

Це якісні пасивні ТАР-відповідачі, які працюють у найширшому діапазоні швидкостей та спліт-коефіцієнтів.

Illustration

Tower TAP™ забезпечує повну копію мережевого трафіку, що суттєво розширює можливості у сфері безпеки, моніторингу та запису даних. Відгалужувач дозволяє інженерам мережної інфраструктури розгортати роз'єднані, безпечні та безвідмовні тестові точки доступу по всій мережі швидко, легко та з мінімальними порушеннями установки.Компактна конструкція високоефективних відгалужувачів Tower TAP™ дозволяє їм займати значно менше місця в серверних стійках порівняно з традиційними методами доступу.
Для сучасних центрів зберігання та обробки даних особлива архітектура Tower TAP™ стане рішенням, яке допоможе зменшити час простою обладнання у мережах компанії у разі виникнення збоїв. Це гарантує значне скорочення показників CAPEX та OPEX.

Illustration

Приклад підключення ТАР-відповідача

Мережевий TAP — це зовнішній пристрій моніторингу, який відображає трафік між мережними вузлами. Він може бути віртуальним або апаратним пристроєм, який розміщується у стратегічній точці мережі або у приватній (публічній) хмарі для моніторингу даних.

Переваги Tower TAP

Illustration

Модульний, гнучкий підхід з об'єднанням цілого ряду ТАР-відповідачів в одному корпусі з форм-фактором 1RU.

Illustration

"Відкриття натисканням" - простий і зручний механізм, що забезпечує високу щільність при розміщенні різних компонентів обладнання.

Illustration

Вбудовані лазерні блокатори, що захищають персонал від травм.

Illustration

Ергономічний дизайн з кольоровим кодуванням - проста установка, керування та ідентифікація.

Illustration

Розроблено та додатково оптимізовано для застосування в системах з мінімальним рівнем затримки.

Матеріали

Heading photo

Як забезпечити видимість мережевих взаємодій своєї інфраструктури?

E-BOOK

Visibility-рішення є ефективним баффом для вашої корпоративної інфраструктури. Але самі собою вони нічого не виявляють, не запобігають і не захищають, тому часто бізнес залишає їх без уваги. Ставка робиться на те, що у грамотно спроектованій архітектурі з потрібними рішеннями проблем із трафіком виникнути не повинно.
Іноді це працює, іноді ні, а іноді вам може так здаватися.
А істина в тому, що застосування Visibility-рішень відкриває безліч можливостей, які виходять далеко за межі банальної оптимізації та розуміння процесів усередині мережі.
У матеріалі за посиланням коротко описані можливості, які стануть доступними при досягненні повної видимості мережі, типових проблем стандартних підходів та синергії Visibility та інших рішень моніторингу та безпеки.

Заповніть коротку форму, щоб менеджер зв'язався з вами для розрахунку вартості рішення спеціально під ваш запит

Дякую!

Дані успішно відправлені

Can't send form.

Please try again later.