Device Manager

Максимізуйте продуктивність мережевих операцій та видимість мережі

CGS Device Manager (DM) 

являє собою централізовану систему управління: єдину інформаційну панель, яка надає користувачам повну інформацію про всі пристрої CGS в мережі дозволяє налаштовувати, відстежувати стан і керувати їх роботою, а також керувати розгортанням видимості мережі.
Централізоване програмне забезпечення CGS DM підвищує продуктивність мережевих операцій та груп DevOps та допомагає їм максимізувати рентабельність інвестицій в обладнання видимості мережі.

Диспетчер автоматично виявляє сотні віртуальних та фізичних брокерів мережевих пакетів ANPB та керує ними. У ньому акумулюється мережева статистика та телеметричні відомості про трафік, після чого ці дані зберігаються в еластичних базах даних, а потім відображаються в режимі реального часу за допомогою графічної візуалізації з використанням панелей моніторингу Kibana та Grafana. При тривогах та подіях з керованих пристроїв надсилається відповідне повідомлення електронною поштою від DM. При цьому адміністратор наперед настроює події та тригери на кожному пристрої відповідно до подій крос-пристроїв.

Illustration
Illustration

Приклад роботи Device Manager

CGS Device Manager (DM) – це система централізованого управління, яка контролює роботу всіх пристроїв CGS, надаючи користувачеві можливості конфігурації пристрою, збору статистичних даних та налаштувань попереджень, а також забезпечення об'ємних операцій для поточного управління.

Основні переваги диспетчера пристроїв

 • icon

  Програмне рішення, розраховане на роботу у віртуальній машині (VM) або контейнерах.

 • icon

  Єдиний інструмент централізованого керування фізичними та віртуальними пристроями CGS.

 • icon

  Засіб планування операцій та призначення завдань для великої кількості пристроїв (конфігурація, резервне копіювання, оновлення, перезавантаження, створення скриптів).

 • icon

  Централізоване управління фільтрами на кожному пристрої із застосуванням окремих правил, кластеризація.

 • icon

  Кластеризація до 100 брокерів ANPB із встановленням уніфікованих правил.

Матеріали

Heading photo

Як забезпечити видимість мережевих взаємодій своєї інфраструктури?

E-BOOK

Visibility-рішення є ефективним баффом для вашої корпоративної інфраструктури. Але самі собою вони нічого не виявляють, не запобігають і не захищають, тому часто бізнес залишає їх без уваги. Ставка робиться на те, що у грамотно спроектованій архітектурі з потрібними рішеннями проблем із трафіком виникнути не повинно.
Іноді це працює, іноді ні, а іноді вам може так здаватися.
А істина в тому, що застосування Visibility-рішень відкриває безліч можливостей, які виходять далеко за межі банальної оптимізації та розуміння процесів усередині мережі.
У матеріалі за посиланням коротко описані можливості, які стануть доступними при досягненні повної видимості мережі, типових проблем стандартних підходів та синергії Visibility та інших рішень моніторингу та безпеки.

Заповніть коротку форму, щоб менеджер зв'язався з вами для розрахунку вартості рішення спеціально під ваш запит

Дякую!

Дані успішно відправлені

Can't send form.

Please try again later.