Advanced Network Packet Brokers

Висока прозорість мережі завдяки використанню модульного, розподіленого підходу

CGS Advanced Network Packet Brokers (ANPB)

це пристрої на основі процесора, оснащені обчислювальними та пам'ятноємними ресурсами, необхідними для аналізу мережевих даних за наявності суттєвого навантаження.

Illustration

Нові мережеві протоколи та інкапсуляції вносять зміни у формат та довжину заготовок пакетів. Крім того, для підтримки необхідного рівня прозорості мережного трафіку необхідно аналізувати вміст пакетів. Такі завдання не завжди під силу комутаторним брокерам мережевих пакетів, тому виникає необхідність застосування більш складних методів обробки даних.
CGS Advanced Network Packet Brokers гарантують максимальну гнучкість при роботі із заголовками пакетів та їх вмістом. Передбачено ряд додаткових функцій, наприклад, фільтрація трафіку IPv6 в GTP-тунелях, застосування регулярних Regex-виражень, а також DPI-перевірка та виділення метаданих в окрему програму - і все це в рамках єдиного рішення від CGS.
Брокери ANPB від компанії CGS доступні в декількох категоріях: десктопні пристрої, мережеве обладнання та сервери, що дозволяє сформувати повну лінійку рішень - від одиночного пристрою зі скромними можливостями в області обробки інформації (наприклад, для малого бізнесу або невеликих сайтів), до великого кластера швидкістю обробки даних у кілька Тб/с (для інтернет-провайдерів).

Illustration

Приклад підключення брокера ANPB

Брокери ANPB мають високопродуктивну, модульну і масштабовану структуру і є комерційним COTS-рішенням, яке може бути налаштоване на потрібну обчислювальну потужність.
Такий унікальний підхід дозволяє усунути будь-які обмеження щодо продуктивності обладнання, а також дозволяє узгодити вимоги до апаратної та програмної частини.

Основні переваги серії брокерів мережних пакетів ANPB від CGS

Illustration

Повний поділ програмної та апаратної частини, що дає можливість застосовувати широкий спектр сучасних процесорів, та швидко впроваджувати у робочий процес нові процесори та інше обладнання від різних постачальників.

Illustration

Найпотужніший ресурс для обробки Regex-виражень із можливостями пошуку до 150 тисяч ключових слів у лінійному трафіку в 100Гб/с.

Illustration

Можливість використання мільйонів фільтрів без зниження швидкості роботи.

Illustration

Висока продуктивність із застосуванням технології DPDK (апаратного прискорення на основі рішення Data Plane Development Kit).

Illustration

Вбудована функція Capture&Replay, призначена для усунення несправностей у мережі та аналітики.

Матеріали

Heading photo

Як забезпечити видимість мережевих взаємодій своєї інфраструктури?

E-BOOK

Visibility-рішення є ефективним баффом для вашої корпоративної інфраструктури. Але самі собою вони нічого не виявляють, не запобігають і не захищають, тому часто бізнес залишає їх без уваги. Ставка робиться на те, що у грамотно спроектованій архітектурі з потрібними рішеннями проблем із трафіком виникнути не повинно.
Іноді це працює, іноді ні, а іноді вам може так здаватися.
А істина в тому, що застосування Visibility-рішень відкриває безліч можливостей, які виходять далеко за межі банальної оптимізації та розуміння процесів усередині мережі.
У матеріалі за посиланням коротко описані можливості, які стануть доступними при досягненні повної видимості мережі, типових проблем стандартних підходів та синергії Visibility та інших рішень моніторингу та безпеки.

Заповніть коротку форму, щоб менеджер зв'язався з вами для розрахунку вартості рішення спеціально під ваш запит

Дякую!

Дані успішно відправлені

Can't send form.

Please try again later.